Systemy sterowania ErSter to autorski, wciąż rozwijany projekt naszej Firmy. Jego celem jest integracja zarządzania urządzeniami będącymi na wyposażeniu sal konferencyjnych lub dydaktycznych przy wykorzystaniu technologii mikroprocesorowych. W większości przypadków zapewniamy sterowanie projektorem przez port RS232, torem audio oraz ekranem elektrycznym.

Założyliśmy, że nasze systemy muszą spełniać trzy podstawowe kryteria – ergonomia, intuicyjność i niezawodność. Nasi konstruktorzy dokładają starań, by w efekcie końcowym Użytkownik otrzymał nieskomplikowany system sterowania, który jest w stanie obsłużyć osoba postronna, bez wcześniejszego przeszkolenia.

 

Niebagatelną zaletą Systemu jest relatywnie niska cena. Zarówno oprogramowanie, jak i moduły elektroniczne wykonywane są w naszych pracowniach. Pomijane są zatem wszelkie marże pośredników.

 

W zależności od lokalnych uwarunkowań jesteśmy w stanie zaproponować trzy podstawowe rozwiązania projektowe, z których każde może być indywidualnie dopasowywane do potrzeb Zamawiającego.

 

  • Erster_BASIC - protoplasta naszych central sterujących. Współpracuje z manipulatorami hybrydowymi typu NO. Potrafi komunikować się z dwoma urządzeniami za pośrednictwem protokołu RS232. Posiada cztery wyjścia typu RELAY oraz interfejs do obsługi modułu monitoringu stanu pracy projektora. Funkcja sygnalizacji optycznej stanu pracy systemu sterowania realizowana za pośrednictwem wielokolorowego wskaźnika LED, wbudowanego w manipulator.
  • Erster_NOON - mutacja modelu BASIC, w której zrezygnowano z przycisku "Power ON". Przeznaczony do współpracy z manipulatorami rozproszonymi typu NO, w których naciśnięcie każdego z przycisków wyboru źródła sygnału aktywuje projektor i urządzenia peryferyjne.
  • ERSTER_ONE - umożliwia sterowanie projektorem i urządzeniami peryferyjnymi przy użyciu jednego przycisku. Wykonywany w dwóch wersjach: M i B. W wersji M możliwe sterowanie jedynie projektorem, w wersji B - projektorem i peryferiami. Manipulator zazwyczaj montowany w terminalu multimedialnym.

Zdecydowanie więcej szczegółowych informacji znajdziecie, Państwo, na naszej oficjalnej stronie, która z racji skomplikowanej topografii średnio nadaje się do prezentacji na urządzeniach mobilnych.

 

© 2020 ERSTER - systemy multimedialne. All Rights Reserved.